top of page

Referanslar

“Sevgili Burçak, seninle Adler Koçluk eğitimimizde tanıştık. Özgün ve yaratıcı biri olduğunu düşünmüştüm. Seninle iletişimimiz hiç kopmadı. O yıllarda kızıma verdiğin astrolojik danışmanlık bizim için çok yol gösterici oldu. Her buluşmamızda cömertlikle bir çok bilgini paylaştın. Daha sonra partnerim Sandra ile birlikte verdiğimiz Dr. Thomas Gordon’un Etkili Anne Baba eğitimine katıldın ve sertifikanı aldın. Öğrenmeye olan merakın, hevesin ilham verici olduğunu söylemeliyim. Hem öğrenmeyi hem de vermeyi seviyorsun. Ne zaman arasam, yazsam, yoğunluğuna rağmen en kısa zamanda bana dönersin. İnsanlara zamanını vermekte de cömertsin. Seni tanıdığım için şanslı hissediyorum. Arkadaşlığın benim için önemli. Hem insan olarak hem de bilgi deryası olarak. İtiraf etmeliyim ki bu camiada bir çok insanda görmediğim mütevaziliğe sahipsin. İşini ilerletmek, ustalaşmak için hem zaman hem de ciddi paralar harcayarak fedakarca geldin bu günlere. Yazdıklarımda samimiyim. Daha fazlası vardır azı değil. O zaman çok anlamıyordum ama duygu yüklemelerinin çok anlamlı olduğunu daha sonra daha iyi anladım. Sana hayranlıkla saygı duyuyorum. Seni her zaman destekliyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”

Ayfer Alp
Eğitimci & Değişim Koçu

"Burçak hn’ın uyguladığı seans ile hislerimde güçlenme ve yüreğimdeki sevgimin arttığını hissettim. Zaten koşulsuz sevgi yüklediğini söylemişti. Kendimi scioya bağladığımda da sevgimin arttığını cihazda açıkça gördüm. Bence mucizevi bir seanstı. Deneyinlemenizi öneririm."

Dr. Ersin Çevikalp

"Çok kıymetli Burçak hocam, sizinle ilk defa Sen ve Yaradan eğitiminde karşılaştık. İçtenliğiniz, tüm bilginizi bizimle paylaşma gayretiniz, samimi çabalarınız için çok teşekkür ederim. Müthiş bir eğitim idi. Ufkumuzun açılmasına çok farklı şekilde bakış açısı geliştirmemize sebep oldu. Sonrasında Sezgisel Anatomi eğitiminde çok daha detaylı çalışmalar yaptık. Bizim için harika bir rehber oldunuz. Her gün yeni bir sistem çalışmak, kendimizi keşfetmek muhteşem bir deneyim. İmkan ve fırsatı olan tüm arkadaşlara bu eğitimi almalarını tavsiye ederim. Anlamadığınız konulara çok geniş bir vizyon ile açıklık getirdiniz. Tüm emekleriniz gayretiniz için binlerce kez teşekkür ederim. Yolunuz hep açık olsun. Nice nice eğitmenler uygulayıcılar yetiştirin. Selam ve sevgilerimle"

Dr. Sema B.

"Kıymetli Şafak Burçak hoca, ThetaHealing® yolculuğunda bilgisini, deneyimlerini, gözlemlerini, cömert bir şekilde suna adanmış bir bilim insanı. İnsanlığın hayrına olacak nitelikteki çalışmaları takip etmesi bunu herkesin hizmetine sunması ile ufuk açmakta.Etrafındakileri sahip oldukları yeteneklerinin farkına varması yönünde teşvik etmesi ve ilerlemeleri için motive etmektedir. Onunla kıymetli zamanları, engin ve derin bilgileri, tüm varoluşa ait deneyimleri paylaşmak çok keyif verici. Şafak Hocaya hayallerimize uzanan yolda destek olduğu, motive ettiği ve sevgisini paylaştığı için sonsuz teşekkür ve sevgiler."

Ecz Ayşe Bilgen

“Sevgili hocam, derin bilginiz, harika öğretmenliğiniz dışında dostluğunuz da beni çok etkiledi. Sizi çok daha önce tanımak isterdim. ThetaHealing®  ile kendim de dönüşüm sağladığım kadar çevreme de inanılmaz yararlı oldum. Bu yolda birlikte yürümeye kararlıyım her şey için teşekkürler.”

Berrin Akson

“ThetaHealing® hayatıma yepyeni bir yön ve farkındalık kattı. Reiki enerjileriyle ilgili bir çok masterlığım vardı. Eğitimlerdeki katkı dışında, enerjisel anlamda gerçekten müthiş terapilere imza atıyorum. Şafak hoca'm ThetaHealing® eğitimlerini inanılmaz bir bütünlük içerisinde veriyor. Hatta hiç üşenmeden tüm eksiklerimizi büyük bir fedakarlıkla tamamladı. Her yeni çalışmamızda bambaşka seviyelerde öğretiyi sindirdik. Hocamız gibi bir hoca olmayı diliyorum. Bir çok psikiyatriste gidip OKBsini çözemeyen danışanlarımız vardı. Bir kaç ThetaHealing® seansı ile derin kazıda çözüldüler. Bizler için sonuçlar gerçekten büyüleyici. An'da şifalandırma yapabileceğiniz mükemmel bir çalışma.Ve, Şafak hn. oldukça donanımlı, bilgi alıp harmanlayabileceğiniz muhteşem bir kaynak. Kendisini çok seviyor ve yüksek başarılar diliyoruz. Biz hep seninleyiz hocam. Sevgiler.”

Mehtap Sürel

"Şafak Burçak Alkanlı, kitaplardaki ThetaHealing®'i yaşayarak bana gösterdi ve göstermeye devam ediyor. Verdiği her seans ve eğitim sayesinde kendim ve tüm kainat hakkında yeni ufuklar kazandırdığı için Şafak Burçak Alkanlı'ya çok teşekkür ederim."

Serap Tümay

"Aldığım eğitimlerin hepsi apayrı değerde. Hayvan Semineri de öyle. Sadece insanların değil, hayvanların da daha iyisini hak ettiklerine inanıyorum. Onlar için de elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Başta bana eşlik eden Sarı olmak üzere tabi."

Yasemin Genç

"Kendimi fark etme, özün keşfi yolculuğumda, geniş vizyonu ve sevgiyi merkezleyerek paylaştığı bilgi ve birikimleri ile pek kıymetli Şafak Burçak hocama katkıları, rehberliği için teşekkür ederim."

Gülbin G.

"ThetaHealing® eğitimlerimi aldığım çok değerli hocamdır. Böyle bir eğitim almak isteyen herkese büyük bir şans olacaktır."

Mukaddes Esin Ergün

"ThetaHealing® eğitimi aldım. Herkese tavsiye ederim, eğitim bana çok faydalı oldu. Tekrar çok teşekkür ederim."

Filiz Aral

"Merhaba. ThetaHealing® ile beni tanıştıran Şafak Burçak Alkanlı hocamıza teşekkür ederim. Beni sosyal olgunluk ve mutluluk için Yaradan ve dünya hayatı, sosyal uyumlu paylaşımda ahenk ve denge deneyimim bilinçli bir döneme kavuşmamın ve bu dengede mutlu hayat paylaşmayı ThetaHealing® eğitimi ile kolaylıkla başarmayı öğreten nazik, özverili ve ilgili hocamz takdire şayandır. Sayın Şafak Burçak Alkanlı'ya saygılar sunarım. Başarılı bir uyumlayıcı ve eğitmen. Bugünün çağdaş dünya đostlarının ThetaHealing® eğitimi almasını tavsiye ederim. Herkese sağlık ve mutluluk diliyorum."

H. Bilgili

"Kıymetli hocam Şafak Burçak Alkanlı "Bilim İnsanı" unvanını layıkıyla taşıyan, sahip olduğu bilgi birikimini hesapsızca ve sevgiyle boca eden tanıdığım en cömert hocadır. Kendisinden "Yaratım ve Bolluk" ve "Sezgisel Anatomi" eğitimlerini alma şansına sahip oldum. Kendimi tıp fakültesinde okuyor hissetmiştim. Hayatımı dönüştüren muhteşem eğitimlerdi. Ayrıca, özellikle Sezgisel Anatomi eğitimi seanslarımda çok daha başarılı ve etkin olmamı sağladı.

Sonsuz sevgi ve hürmetle selamlıyorum kendisini."

Seyyare Akdaş

"Bunlar nasıl muhteşem erdemler? Nasıl bu kadar şanslı olabildik? Sen nasıl güzel dans ediyorsun Theta'yla... Ben o salonda olduğum için nasıl bu kadar şanslı olabildim? Neyi sevgiyle değiştirmeyi hatırlamaktan güzel ne olabilir? Kelimelerin dünyayı kurtarıyor bundan güzel nasıl olabilir?" "Evet evet evet"

Nergis Bingöl

"Siz nasıl güzel bir ruhsunuz. Bir gün bu eğitimi almam nasip olursa, eğitmenim kesinlikle siz olmalısınız." "Evet evet evet"

Oya Çavuşoğlu

"Merhaba, Şafak Burçak Alkanlı hoca çok sıcak, samimi, bilgilerini en iyi şekilde aktarmak için tüm yollardan öğretiyor ve bunu severek yapıyor. Kendisinden ThetaHealing® eğitimi aldım, çok teşekkürler, sevgiler."

Funda Erman

"Sevgili Şafak'ı uzun yıllardır tanırım, nerede sağlıkla ilgili bir ürün, bir enerji, bir öğreti... Şafak oradadır.Bu kadar şeye nasıl yetişir bilemem, o anlatırken benim başım döner :) Bir eğitim alınacaksa ondan daha güvenilir, özverili, içten ve samimi başka bir adres bulunamaz. İyi ki bu dünyadan yolun geçiyor iyi ki yollarımız kesişti özel insan. Umarım birlikte daha güzel işler yaparız."

Evren Kızılöz

"Şafak Hocam engin bilgileriniz ve rehberliğiniz sayesinde bana kattığınız bilgilere ve tüm güzelliklere çok teşekkür ederim. Bütün bilgilerinizi bizlere koşulsuzca sunmanız sonrasında da her zaman destek olmanız ne yazsam az kalır. İyi ki sizi tanıdım ve öğrenciniz oldum. İyi ki sizden ayrıca astroloji doğum haritamı da yorumlattım sizin sayenizde kendi gücümün farkına vardım. Varlığınıza ve katkınıza sonsuz şükran."

Öznur Albayrak

"İlişki seminerlerine devam ederken, Sen ve Yakın Çevren eğitimi için sevgili eğitmenim Şafak Burçak Alkanlı'ya çok teşekkür ederim. Eğitimlerde aktif olarak çeviriye gitmesi, sürekli kendini geliştirmesi ve kesinlikle paylaşımcı bir eğitmen olmasıyla tanıdığıma çok mutlu olduğum bir eğitmen oldu."

Duygu Birdal

"Sevgili Şafak hocam, sizden eğitim almak benim niyetine girdiğim bir şeydi. Sonra birden sizin gönlünüzün genişliği ile oluverdi. Geniş bilgi birikiminiz, sürekli öğrenme aşkınız sayesinde öğrencilerinize bambaşka dünyaların kapılarını açıyorsunuz. Bilginizi cömertçe paylaşarak öğrencilerinizi desteklediğiniz ve bana kendimi hep iyi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yollarımız açık olsun. "

Seçil Çelenk Vardar

"Şafak'çım senden hem astroloji hem ThetaHealing® seansı hem de ThetaHealing® İleri ve Derin Kazı eğitimi aldım. ,hem seanslarında hem eğitimlerinde paylaşımlarının gönülden ve bol olduğunu biliyor. Herkese rahatlıkla öneriyorum. Odağının herkesin bilgilenmesi olması bu işe gönül verdiğini ve kalbinin yüceliğini gösteriyor. Işığının, sevginin ve başarının artmasını dilerim. Çok sevgiler. "

Çiğdem Felek

"Şafak Burçak Alkanlı'yı aylar öncesine kadar tanımıyordum. Fakat onun bir sosyal medya uzmanı arayışı ve benim bir iş arayışım sayesinde yollarımız kesişti. Beraber bir yolculuğa çıkmak için sözleşmişiz. Sonrasında beraber bir yola çıktık ve bu yol bana çok şey kattı. Hem eğitimler olsun hem bilgi olsun bir çok şey öğrendim. Şafak Burçak Alkanlı kesinlikle çok yönlü bir kadın ve her konuşmamızda yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki öğretiyorsunuz ve iyi ki her bildiğinizi bizimle paylaşıyorsunuz. Teşekkürler. "

Duygu Yüksel

"Burçak hanımdan bir eğitim aldığınızda bu asla tek bir konunun eğitimi gibi olmuyor; kendisi bilgilerini cömertçe saçan biri olduğundan not defterinizin ThetaHealing®, astroloji, taşlar, önemli yazarlar, ruhsal varlıklar, yoga, tuzlar, adını bile duymadığınız ekstratlar, ilginç hikayelerle desteklenmiş bilgiler ve daha fazlası ile doldurmaya hazır olun. Bana izin verdiği ses kayıtlarını arada dinleyip o eğitim atmosferini tekrar yaşamayı seviyorum. Bilgi konusundaki cömertliği Facebook hesabındaki paylaşımlarından anlaşılır zaten."

G.Y.

"Ben astroloji danışmanlığı ve ThetaHealing® eğitimi aldım. Bildiği her şeyi karşıdakine koşulsuz aktarmaya çalışan yüce gönüllü ruhlardan olduğuna bizzat şahidim. Bilgi donanımını ve insan sevgisini söylememe gerek bile yok. Umarım bir gün yollarımız yine kesişir."

Sibel Uçar Kahraman

"Ben sizden astroloji seansı aldım. Engin bilgi ve güzel kalbinizle sizden başka bir yorumcu istemem. Evrenin kurallarını bilip yorumlarınızda bile bizim için en yüksek şifayı alacak şekilde yorumlarınız eşsiz. İyi ki varsınız, paylaşımlarınız da öyle."

Ebru Çubuk

"Şafak Burçak Alkanlı, her şeyden önce iyi bir arkadaş, şahane bir anne, girişimci bir ruh, avangart bir kadın, öngörülü bir astrolog ve benim ThetaHealing® Eğitmenim. Onunla nasıl bir yol alırsanız alın, hayatınıza mutlaka bir değişim getirecektir. Bilgisini, ilgisini ve sevgisini cömertçe insanlara sunduğunu, her an yanınızda ve destekçiniz olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır. Burçak ile tanışmak için ThetaHealing® eğitimlerine katılmanız büyük bir şans olur. Hayatınızı nasıl güzelleştirdiğine inanamayacaksınız. Yıldızlar hep parlar. Seni sevgiyle izliyor olacağım."

Türkan Coşkun

“Şafak Burçak hanım, 2 sene önce Antalya'da tatil amaçlı 3 gün seans aldım. Misafirim oldunuz. Ben ailevi nedenlerden dolayı eğitime ara verdim. 1 aydır Vianna Stibal'ın kitaplarını not ederek, uygulayarak çalışıyorum kendi kendime. Bir gün görüşmek isterim telefonle. Çok sağolun iyi ki tanıştım sizinle Burçak hanım.”

Kezban Karakaya

“Sevgili Şafak ile İsviçre'deki ThetaHealing® eğitmenliğinde tanıştım. Aslında İsiçre'ye gitmeden önce de yazışmalarımız başlamıştı. Şafak bizim tercümanımızdı. Ve müthiş bir şekilde yorulmadan günlerce Vianna'nın tüm sözlerini dikkatlice ve net bir şekilde bizlere aktardı. Ben kendi adıma çok çok şanslı olduğumu hissettim, çünkü sevgili Şafak tercümanlığı dışında çok bilgili ve bildiği her şeyi de seve seve bizlere aktarıyordu. Ve Şafak benim kolum kanadımdı. Animal eğitiminin ardından çok daha yoğun çalışmalar yapıyorum ve senden Hayvanlar ile ilgilenen ThetaHealer'lara bahsediyorum.”

Ayça Kudretoğlu

“Burçak arkadaş, kendini bilgiye adamış, bildiklerini paylaşan çok özel bir insan. Astroloji ve ThetaHealing® konusunda Nirvana olmuş. Kendisini kutluyorum."

Esin Karaer

“Gerçekten astrolojiyi çok iyi yorumladınız. Daha önce aldığım danışmanlıktan çok farklıydı. Çok güzel bilgiler aktardınız. Işık oldu benim için. Çok teşekkür ederim.”

İlkay Karaburun

“Hocam sağolun. Sizden hem seans hem seminer hem de harita yorumu aldım. Yaşadığım açılımlar harikaydı. Çevreme de faydam dokundu. Emeklerinize çok teşekkür ederim. Sağolun varolun.”

Özlem Ceylan

“10 yıl önce başladığım ThetaHealer seviyemi artık bir üst seviyeye taşımanın zamanı gelmişti. 8 gün süren eğitimlerle eğitmen olma hakkı kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Eğitmenimiz Şafak Burçak Alkanlı'ya ve sınıf arkadaşlarıma katkıları için, aileme sonsuz sabırları için sonsuz teşekkürler.”

Devrim Kasimi

Referanslar

“Sevgili Burçak, seninle Adler Koçluk eğitimimizde tanıştık. Özgün ve yaratıcı biri olduğunu düşünmüştüm. Seninle iletişimimiz hiç kopmadı. O yıllarda kızıma verdiğin astrolojik danışmanlık bizim için çok yol gösterici oldu. Her buluşmamızda cömertlikle bir çok bilgini paylaştın. Daha sonra partnerim Sandra ile birlikte verdiğimiz Dr. Thomas Gordon’un Etkili Anne Baba eğitimine katıldın ve sertifikanı aldın. Öğrenmeye olan merakın, hevesin ilham verici olduğunu söylemeliyim. Hem öğrenmeyi hem de vermeyi seviyorsun. Ne zaman arasam, yazsam, yoğunluğuna rağmen en kısa zamanda bana dönersin. İnsanlara zamanını vermekte de cömertsin. Seni tanıdığım için şanslı hissediyorum. Arkadaşlığın benim için önemli. Hem insan olarak hem de bilgi deryası olarak. İtiraf etmeliyim ki bu camiada bir çok insanda görmediğim mütevaziliğe sahipsin. İşini ilerletmek, ustalaşmak için hem zaman hem de ciddi paralar harcayarak fedakarca geldin bu günlere. Yazdıklarımda samimiyim. Daha fazlası vardır azı değil. O zaman çok anlamıyordum ama duygu yüklemelerinin çok anlamlı olduğunu daha sonra daha iyi anladım. Sana hayranlıkla saygı duyuyorum. Seni her zaman destekliyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”

Ayfer Alp
Eğitimci & Değişim Koçu

"Burçak’la Adler’den Profesyonel Koçluk eğitimi alırken tanışmıştık. Rahatlatıcı, dingin, huzur veren enerjisinin yanında hisleriyle Koç olarak da Astrolog olarak da inanılmaz etkileyici. Astroloğum olarak bana 8 sene önce bile şu anda gelişecek olayları söylemiş ve hayatımda olan her konuya ışık tutarak nedenlerini açıklamıştı. En önemli özelliği ise; kalbinin iyiliğini ve sevgisini aktarmak için bu yolu seçmiş. Bunu tanıştığınız anda anlarsınız. Sevgiler"

Tuğçe Öztol

"Burçak hn’ın uyguladığı seans ile hislerimde güçlenme ve yüreğimdeki sevgimin arttığını hissettim. Zaten koşulsuz sevgi yüklediğini söylemişti. Kendimi scioya bağladığımda da sevgimin arttığını cihazda açıkça gördüm. Bence mucizevi bir seanstı. Deneyinlemenizi öneririm."

Dr. Ersin Çevikalp

"Çok kıymetli Burçak hocam, sizinle ilk defa Sen ve Yaradan eğitiminde karşılaştık. İçtenliğiniz, tüm bilginizi bizimle paylaşma gayretiniz, samimi çabalarınız için çok teşekkür ederim. Müthiş bir eğitim idi. Ufkumuzun açılmasına çok farklı şekilde bakış açısı geliştirmemize sebep oldu. Sonrasında Sezgisel Anatomi eğitiminde çok daha detaylı çalışmalar yaptık. Bizim için harika bir rehber oldunuz. Her gün yeni bir sistem çalışmak, kendimizi keşfetmek muhteşem bir deneyim. İmkan ve fırsatı olan tüm arkadaşlara bu eğitimi almalarını tavsiye ederim. Anlamadığınız konulara çok geniş bir vizyon ile açıklık getirdiniz. Tüm emekleriniz gayretiniz için binlerce kez teşekkür ederim. Yolunuz hep açık olsun. Nice nice eğitmenler uygulayıcılar yetiştirin. Selam ve sevgilerimle"

Dr. Sema B.

"Kıymetli Şafak Burçak hoca, ThetaHealing® yolculuğunda bilgisini, deneyimlerini, gözlemlerini, cömert bir şekilde suna adanmış bir bilim insanı. İnsanlığın hayrına olacak nitelikteki çalışmaları takip etmesi bunu herkesin hizmetine sunması ile ufuk açmakta.Etrafındakileri sahip oldukları yeteneklerinin farkına varması yönünde teşvik etmesi ve ilerlemeleri için motive etmektedir. Onunla kıymetli zamanları, engin ve derin bilgileri, tüm varoluşa ait deneyimleri paylaşmak çok keyif verici. Şafak Hocaya hayallerimize uzanan yolda destek olduğu, motive ettiği ve sevgisini paylaştığı için sonsuz teşekkür ve sevgiler."

Ecz Ayşe Bilgen

“Sevgili hocam, derin bilginiz, harika öğretmenliğiniz dışında dostluğunuz da beni çok etkiledi. Sizi çok daha önce tanımak isterdim. ThetaHealing®  ile kendim de dönüşüm sağladığım kadar çevreme de inanılmaz yararlı oldum. Bu yolda birlikte yürümeye kararlıyım her şey için teşekkürler.”

Berrin Akson

“ThetaHealing® hayatıma yepyeni bir yön ve farkındalık kattı. Reiki enerjileriyle ilgili bir çok masterlığım vardı. Eğitimlerdeki katkı dışında, enerjisel anlamda gerçekten müthiş terapilere imza atıyorum. Şafak hoca'm ThetaHealing® eğitimlerini inanılmaz bir bütünlük içerisinde veriyor. Hatta hiç üşenmeden tüm eksiklerimizi büyük bir fedakarlıkla tamamladı. Her yeni çalışmamızda bambaşka seviyelerde öğretiyi sindirdik. Hocamız gibi bir hoca olmayı diliyorum. Bir çok psikiyatriste gidip OKBsini çözemeyen danışanlarımız vardı. Bir kaç ThetaHealing® seansı ile derin kazıda çözüldüler. Bizler için sonuçlar gerçekten büyüleyici. An'da şifalandırma yapabileceğiniz mükemmel bir çalışma.Ve, Şafak hn. oldukça donanımlı, bilgi alıp harmanlayabileceğiniz muhteşem bir kaynak. Kendisini çok seviyor ve yüksek başarılar diliyoruz. Biz hep seninleyiz hocam. Sevgiler.”

Mehtap Sürel

"Şafak Burçak Alkanlı, kitaplardaki ThetaHealing®'i yaşayarak bana gösterdi ve göstermeye devam ediyor. Verdiği her seans ve eğitim sayesinde kendim ve tüm kainat hakkında yeni ufuklar kazandırdığı için Şafak Burçak Alkanlı'ya çok teşekkür ederim."

Serap Tümay

"Aldığım eğitimlerin hepsi apayrı değerde. Hayvan Semineri de öyle. Sadece insanların değil, hayvanların da daha iyisini hak ettiklerine inanıyorum. Onlar için de elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Başta bana eşlik eden Sarı olmak üzere tabi."

Yasemin Genç

"Kendimi fark etme, özün keşfi yolculuğumda, geniş vizyonu ve sevgiyi merkezleyerek paylaştığı bilgi ve birikimleri ile pek kıymetli Şafak Burçak hocama katkıları, rehberliği için teşekkür ederim."

Gülbin G.

"ThetaHealing® eğitimlerimi aldığım çok değerli hocamdır. Böyle bir eğitim almak isteyen herkese büyük bir şans olacaktır."

Mukaddes Esin Ergün

"ThetaHealing® eğitimi aldım. Herkese tavsiye ederim, eğitim bana çok faydalı oldu. Tekrar çok teşekkür ederim."

Filiz Aral

"Merhaba. ThetaHealing® ile beni tanıştıran Şafak Burçak Alkanlı hocamıza teşekkür ederim. Beni sosyal olgunluk ve mutluluk için Yaradan ve dünya hayatı, sosyal uyumlu paylaşımda ahenk ve denge deneyimim bilinçli bir döneme kavuşmamın ve bu dengede mutlu hayat paylaşmayı ThetaHealing® eğitimi ile kolaylıkla başarmayı öğreten nazik, özverili ve ilgili hocamz takdire şayandır. Sayın Şafak Burçak Alkanlı'ya saygılar sunarım. Başarılı bir uyumlayıcı ve eğitmen. Bugünün çağdaş dünya đostlarının ThetaHealing® eğitimi almasını tavsiye ederim. Herkese sağlık ve mutluluk diliyorum."

H. Bilgili

"Kıymetli hocam Şafak Burçak Alkanlı "Bilim İnsanı" unvanını layıkıyla taşıyan, sahip olduğu bilgi birikimini hesapsızca ve sevgiyle boca eden tanıdığım en cömert hocadır. Kendisinden "Yaratım ve Bolluk" ve "Sezgisel Anatomi" eğitimlerini alma şansına sahip oldum. Kendimi tıp fakültesinde okuyor hissetmiştim. Hayatımı dönüştüren muhteşem eğitimlerdi. Ayrıca, özellikle Sezgisel Anatomi eğitimi seanslarımda çok daha başarılı ve etkin olmamı sağladı.

Sonsuz sevgi ve hürmetle selamlıyorum kendisini."

Seyyare Akdaş

"Bunlar nasıl muhteşem erdemler? Nasıl bu kadar şanslı olabildik? Sen nasıl güzel dans ediyorsun Theta'yla... Ben o salonda olduğum için nasıl bu kadar şanslı olabildim? Neyi sevgiyle değiştirmeyi hatırlamaktan güzel ne olabilir? Kelimelerin dünyayı kurtarıyor bundan güzel nasıl olabilir?" "Evet evet evet"

Nergis Bingöl

"Siz nasıl güzel bir ruhsunuz. Bir gün bu eğitimi almam nasip olursa, eğitmenim kesinlikle siz olmalısınız." "Evet evet evet"

Oya Çavuşoğlu

"Merhaba, Şafak Burçak Alkanlı hoca çok sıcak, samimi, bilgilerini en iyi şekilde aktarmak için tüm yollardan öğretiyor ve bunu severek yapıyor. Kendisinden ThetaHealing® eğitimi aldım, çok teşekkürler, sevgiler."

Funda Erman

"Sevgili Şafak'ı uzun yıllardır tanırım, nerede sağlıkla ilgili bir ürün, bir enerji, bir öğreti... Şafak oradadır.Bu kadar şeye nasıl yetişir bilemem, o anlatırken benim başım döner :) Bir eğitim alınacaksa ondan daha güvenilir, özverili, içten ve samimi başka bir adres bulunamaz. İyi ki bu dünyadan yolun geçiyor iyi ki yollarımız kesişti özel insan. Umarım birlikte daha güzel işler yaparız."

Evren Kızılöz

"Şafak Hocam engin bilgileriniz ve rehberliğiniz sayesinde bana kattığınız bilgilere ve tüm güzelliklere çok teşekkür ederim. Bütün bilgilerinizi bizlere koşulsuzca sunmanız sonrasında da her zaman destek olmanız ne yazsam az kalır. İyi ki sizi tanıdım ve öğrenciniz oldum. İyi ki sizden ayrıca astroloji doğum haritamı da yorumlattım sizin sayenizde kendi gücümün farkına vardım. Varlığınıza ve katkınıza sonsuz şükran."

Öznur Albayrak

"İlişki seminerlerine devam ederken, Sen ve Yakın Çevren eğitimi için sevgili eğitmenim Şafak Burçak Alkanlı'ya çok teşekkür ederim. Eğitimlerde aktif olarak çeviriye gitmesi, sürekli kendini geliştirmesi ve kesinlikle paylaşımcı bir eğitmen olmasıyla tanıdığıma çok mutlu olduğum bir eğitmen oldu."

Duygu Birdal

"Sevgili Şafak hocam, sizden eğitim almak benim niyetine girdiğim bir şeydi. Sonra birden sizin gönlünüzün genişliği ile oluverdi. Geniş bilgi birikiminiz, sürekli öğrenme aşkınız sayesinde öğrencilerinize bambaşka dünyaların kapılarını açıyorsunuz. Bilginizi cömertçe paylaşarak öğrencilerinizi desteklediğiniz ve bana kendimi hep iyi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yollarımız açık olsun. "

Seçil Çelenk Vardar

"Şafak'çım senden hem astroloji hem ThetaHealing® seansı hem de ThetaHealing® İleri ve Derin Kazı eğitimi aldım. ,hem seanslarında hem eğitimlerinde paylaşımlarının gönülden ve bol olduğunu biliyor. Herkese rahatlıkla öneriyorum. Odağının herkesin bilgilenmesi olması bu işe gönül verdiğini ve kalbinin yüceliğini gösteriyor. Işığının, sevginin ve başarının artmasını dilerim. Çok sevgiler. "

Çiğdem Felek

"Şafak Burçak Alkanlı'yı aylar öncesine kadar tanımıyordum. Fakat onun bir sosyal medya uzmanı arayışı ve benim bir iş arayışım sayesinde yollarımız kesişti. Beraber bir yolculuğa çıkmak için sözleşmişiz. Sonrasında beraber bir yola çıktık ve bu yol bana çok şey kattı. Hem eğitimler olsun hem bilgi olsun bir çok şey öğrendim. Şafak Burçak Alkanlı kesinlikle çok yönlü bir kadın ve her konuşmamızda yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki öğretiyorsunuz ve iyi ki her bildiğinizi bizimle paylaşıyorsunuz. Teşekkürler. "

Duygu Yüksel

"Burçak hanımdan bir eğitim aldığınızda bu asla tek bir konunun eğitimi gibi olmuyor; kendisi bilgilerini cömertçe saçan biri olduğundan not defterinizin ThetaHealing®, astroloji, taşlar, önemli yazarlar, ruhsal varlıklar, yoga, tuzlar, adını bile duymadığınız ekstratlar, ilginç hikayelerle desteklenmiş bilgiler ve daha fazlası ile doldurmaya hazır olun. Bana izin verdiği ses kayıtlarını arada dinleyip o eğitim atmosferini tekrar yaşamayı seviyorum. Bilgi konusundaki cömertliği Facebook hesabındaki paylaşımlarından anlaşılır zaten."

G.Y.

"Ben astroloji danışmanlığı ve ThetaHealing® eğitimi aldım. Bildiği her şeyi karşıdakine koşulsuz aktarmaya çalışan yüce gönüllü ruhlardan olduğuna bizzat şahidim. Bilgi donanımını ve insan sevgisini söylememe gerek bile yok. Umarım bir gün yollarımız yine kesişir."

Sibel Uçar Kahraman

"Ben sizden astroloji seansı aldım. Engin bilgi ve güzel kalbinizle sizden başka bir yorumcu istemem. Evrenin kurallarını bilip yorumlarınızda bile bizim için en yüksek şifayı alacak şekilde yorumlarınız eşsiz. İyi ki varsınız, paylaşımlarınız da öyle."

Ebru Çubuk

"Şafak Burçak Alkanlı, her şeyden önce iyi bir arkadaş, şahane bir anne, girişimci bir ruh, avangart bir kadın, öngörülü bir astrolog ve benim ThetaHealing® Eğitmenim. Onunla nasıl bir yol alırsanız alın, hayatınıza mutlaka bir değişim getirecektir. Bilgisini, ilgisini ve sevgisini cömertçe insanlara sunduğunu, her an yanınızda ve destekçiniz olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır. Burçak ile tanışmak için ThetaHealing® eğitimlerine katılmanız büyük bir şans olur. Hayatınızı nasıl güzelleştirdiğine inanamayacaksınız. Yıldızlar hep parlar. Seni sevgiyle izliyor olacağım."

Türkan Coşkun

“Şafak Burçak hanım, 2 sene önce Antalya'da tatil amaçlı 3 gün seans aldım. Misafirim oldunuz. Ben ailevi nedenlerden dolayı eğitime ara verdim. 1 aydır Vianna Stibal'ın kitaplarını not ederek, uygulayarak çalışıyorum kendi kendime. Bir gün görüşmek isterim telefonle. Çok sağolun iyi ki tanıştım sizinle Burçak hanım.”

Kezban Karakaya

“Sevgili Şafak ile İsviçre'deki ThetaHealing® eğitmenliğinde tanıştım. Aslında İsiçre'ye gitmeden önce de yazışmalarımız başlamıştı. Şafak bizim tercümanımızdı. Ve müthiş bir şekilde yorulmadan günlerce Vianna'nın tüm sözlerini dikkatlice ve net bir şekilde bizlere aktardı. Ben kendi adıma çok çok şanslı olduğumu hissettim, çünkü sevgili Şafak tercümanlığı dışında çok bilgili ve bildiği her şeyi de seve seve bizlere aktarıyordu. Ve Şafak benim kolum kanadımdı. Animal eğitiminin ardından çok daha yoğun çalışmalar yapıyorum ve senden Hayvanlar ile ilgilenen ThetaHealer'lara bahsediyorum.”

Ayça Kudretoğlu

“Burçak arkadaş, kendini bilgiye adamış, bildiklerini paylaşan çok özel bir insan. Astroloji ve ThetaHealing® konusunda Nirvana olmuş. Kendisini kutluyorum."

Esin Karaer

“Gerçekten astrolojiyi çok iyi yorumladınız. Daha önce aldığım danışmanlıktan çok farklıydı. Çok güzel bilgiler aktardınız. Işık oldu benim için. Çok teşekkür ederim.”

İlkay Karaburun

“Hocam sağolun. Sizden hem seans hem seminer hem de harita yorumu aldım. Yaşadığım açılımlar harikaydı. Çevreme de faydam dokundu. Emeklerinize çok teşekkür ederim. Sağolun varolun.”

Özlem Ceylan

“10 yıl önce başladığım ThetaHealer seviyemi artık bir üst seviyeye taşımanın zamanı gelmişti. 8 gün süren eğitimlerle eğitmen olma hakkı kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Eğitmenimiz Şafak Burçak Alkanlı'ya ve sınıf arkadaşlarıma katkıları için, aileme sonsuz sabırları için sonsuz teşekkürler.”

Devrim Kasimi

"Kendi adıma yurt dışı bir kez çevirmenlik hizmeti aldım ve bu kişi Şafak Burçak Alkanlı idi. Ve çok memnun kalmıştım."

Bahriye İncirmen

"Şafak Burçak Alkanlı çevirilerini güzel yapıyor. Çünkü sadece İngilizce bilmek yetmiyor."

Yeşim Kuzu

"Böyle güzel insanlarla tanıştığıma mı sevineyim yoksa kendimde yaşadığım yüzlerce dönüşüme mi bilemedim. Kısacık iki kelimesi kaldı bende... Dönüşümüme katkı sağlayan, bana aile hissettiren..."

Nergis Bingöl

"Merhaba,  Sevgili Şafak hocam ile 2017 İsviçre'deki ThetaHealing® eğitmenliğinde tanıştım. Ruh Eşi, Sezgisel Anatomi, Yaşam Oyunu, Sen ve Eşin ,eğitimlerini aldım. Ayrıca Beden Şarkı Söyler ve Hormon Senfonisi Eğitimlerinde benim için çevirmenlik yapmıştı. Bu eğitimlerin dışında benim için harika bir rehber olduğu ve bena ThetaHealing® yolunda destek olduğu, ayrıca benim için sesli kitap çevirisi yaptığı için çok teşekkürler. Bunların yanı sıra Şafak hocamdan Astroloji dersleri aldım, beni hep  motive ettiği ve sevgisini paylaştığı için sonsuz teşekkür ederim.

Lütfü Taş

Bizden Hizmet Aldıysanız Lütfen Referans Yazın.
Bizi DeğerlendirinÇok kötüPek iyi değilİyiÇok iyiHarikaBizi Değerlendirin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz

bottom of page