References

"I have done the Intuitive Anatomy course with Safak. It was an amazing course. Safak has great knowledge and experience to all her students expanded their skills and knowledge. Thank you so much Şafak for your kindness and support through the whole course and beyond..."

Microbiology and Genetics Dr. Haifa Al-Dubai


"Dearest Şafak the class was fun  love and I had great time getting to learn the theata healing for Animal with you  I wish you all the best"

Rana Al-Sabban
 

"Kıymetli Şafak Burçak hoca, ThetaHealing® yolculuğunda bilgisini, deneyimlerini, gözlemlerini, cömert bir şekilde suna adanmış bir bilim insanı. İnsanlığın hayrına olacak nitelikteki çalışmaları takip etmesi bunu herkesin hizmetine sunması ile ufuk açmakta.Etrafındakileri sahip oldukları yeteneklerinin farkına varması yönünde teşvik etmesi ve ilerlemeleri için motive etmektedir. Onunla kıymetli zamanları, engin ve derin bilgileri, tüm varoluşa ait deneyimleri paylaşmak çok keyif verici. Şafak Hocaya hayallerimize uzanan yolda destek olduğu, motive ettiği ve sevgisini paylaştığı için sonsuz teşekkür ve sevgiler."

Ecz Ayşe Bilgen

"Çok kıymetli Burçak hocam, sizinle ilk defa Sen ve Yaradan eğitiminde karşılaştık. İçtenliğiniz, tüm bilginizi bizimle paylaşma gayretiniz, samimi çabalarınız için çok teşekkür ederim. Müthiş bir eğitim idi. Ufkumuzun açılmasına çok farklı şekilde bakış açısı geliştirmemize sebep oldu. Sonrasında Sezgisel Anatomi eğitiminde çok daha detaylı çalışmalar yaptık. Bizim için harika bir rehber oldunuz. Her gün yeni bir sistem çalışmak, kendimizi keşfetmek muhteşem bir deneyim. İmkan ve fırsatı olan tüm arkadaşlara bu eğitimi almalarını tavsiye ederim. Anlamadığınız konulara çok geniş bir vizyon ile açıklık getirdiniz. Tüm emekleriniz gayretiniz için binlerce kez teşekkür ederim. Yolunuz hep açık olsun. Nice nice eğitmenler uygulayıcılar yetiştirin. Selam ve sevgilerimle"

Dr. Sema B.

 

"ThetaHealing®️ eğitimi almak öncelikte kendimi tanımama vesile oldu. Hayatımdaki insanları ve olayları farklı bir bakış açısıyla değerlendirme olanağı sundu. Derin bilgisini ThetaHealing®️ eğitimleriyle birlikte harmanlayan Şafak hanıma çok teşekkür ederim."

Biyokimya Uzmanı Dr. Esra Acar

“Sevgili hocam, derin bilginiz, harika öğretmenliğiniz dışında dostluğunuz da beni çok etkiledi. Sizi çok daha önce tanımak isterdim. ThetaHealing®  ile kendim de dönüşüm sağladığım kadar çevreme de inanılmaz yararlı oldum. Bu yolda birlikte yürümeye kararlıyım her şey için teşekkürler.”

Berrin Akson

“ThetaHealing® hayatıma yepyeni bir yön ve farkındalık kattı. Reiki enerjileriyle ilgili bir çok masterlığım vardı. Eğitimlerdeki katkı dışında, enerjisel anlamda gerçekten müthiş terapilere imza atıyorum. Şafak hoca'm ThetaHealing® eğitimlerini inanılmaz bir bütünlük içerisinde veriyor. Hatta hiç üşenmeden tüm eksiklerimizi büyük bir fedakarlıkla tamamladı. Her yeni çalışmamızda bambaşka seviyelerde öğretiyi sindirdik. Hocamız gibi bir hoca olmayı diliyorum. Bir çok psikiyatriste gidip OKBsini çözemeyen danışanlarımız vardı. Bir kaç ThetaHealing® seansı ile derin kazıda çözüldüler. Bizler için sonuçlar gerçekten büyüleyici. An'da şifalandırma yapabileceğiniz mükemmel bir çalışma.Ve, Şafak hn. oldukça donanımlı, bilgi alıp harmanlayabileceğiniz muhteşem bir kaynak. Kendisini çok seviyor ve yüksek başarılar diliyoruz. Biz hep seninleyiz hocam. Sevgiler.”

Mehtap Sürel


"Şafak Burçak Alkanlı, kitaplardaki ThetaHealing®'i yaşayarak bana gösterdi ve göstermeye devam ediyor. Verdiği her seans ve eğitim sayesinde kendim ve tüm kainat hakkında yeni ufuklar kazandırdığı için Şafak Burçak Alkanlı'ya çok teşekkür ederim."

Serap Tümay


"Aldığım eğitimlerin hepsi apayrı değerde. Hayvan Semineri de öyle. Sadece insanların değil, hayvanların da daha iyisini hak ettiklerine inanıyorum. Onlar için de elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Başta bana eşlik eden Sarı olmak üzere tabi."

Yasemin Genç

"Merhaba,  Sevgili Şafak hocam ile 2017 İsviçre'deki ThetaHealing® eğitmenliğinde tanıştım. Ruh Eşi, Sezgisel Anatomi, Yaşam Oyunu, Sen ve Eşin eğitimlerini aldım. Ayrıca Beden Şarkı Söyler ve Hormon Senfonisi Eğitimlerinde benim için çevirmenlik yapmıştı. Bu eğitimlerin dışında benim için harika bir rehber olduğu ve bana ThetaHealing® yolunda destek olduğu, ayrıca benim için sesli kitap çevirisi yaptığı için çok teşekkürler. Bunların yanı sıra Şafak hocamdan Astroloji dersleri aldım, beni hep  motive ettiği ve sevgisini paylaştığı için sonsuz teşekkür ederim."Lütfü Taş
"Burçak hn’ın uyguladığı seans ile hislerimde güçlenme ve yüreğimdeki sevgimin arttığını hissettim. Zaten koşulsuz sevgi yüklediğini söylemişti. Kendimi scioya bağladığımda da sevgimin arttığını cihazda açıkça gördüm. Bence mucizevi bir seanstı. Deneyinlemenizi öneririm."

Dr. Ersin Çevikalp

"Kendimi fark etme, özün keşfi yolculuğumda, geniş vizyonu ve sevgiyi merkezleyerek paylaştığı bilgi ve birikimleri ile pek kıymetli Şafak Burçak hocama katkıları, rehberliği için teşekkür ederim."

Gülbin G.


"ThetaHealing® eğitimlerimi aldığım çok değerli hocamdır. Böyle bir eğitim almak isteyen herkese büyük bir şans olacaktır."

Mukaddes Esin Ergün


"ThetaHealing® eğitimi aldım. Herkese tavsiye ederim, eğitim bana çok faydalı oldu. Tekrar çok teşekkür ederim."

Filiz Aral


"Merhaba. ThetaHealing® ile beni tanıştıran Şafak Burçak Alkanlı hocamıza teşekkür ederim. Beni sosyal olgunluk ve mutluluk için Yaradan ve dünya hayatı, sosyal uyumlu paylaşımda ahenk ve denge deneyimim bilinçli bir döneme kavuşmamın ve bu dengede mutlu hayat paylaşmayı ThetaHealing® eğitimi ile kolaylıkla başarmayı öğreten nazik, özverili ve ilgili hocamz takdire şayandır. Sayın Şafak Burçak Alkanlı'ya saygılar sunarım. Başarılı bir uyumlayıcı ve eğitmen. Bugünün çağdaş dünya đostlarının ThetaHealing® eğitimi almasını tavsiye ederim. Herkese sağlık ve mutluluk diliyorum."

H. Bilgili


"Kıymetli hocam Şafak Burçak Alkanlı "Bilim İnsanı" unvanını layıkıyla taşıyan, sahip olduğu bilgi birikimini hesapsızca ve sevgiyle boca eden tanıdığım en cömert hocadır. Kendisinden "Yaratım ve Bolluk" ve "Sezgisel Anatomi" eğitimlerini alma şansına sahip oldum. Kendimi tıp fakültesinde okuyor hissetmiştim. Hayatımı dönüştüren muhteşem eğitimlerdi. Ayrıca, özellikle Sezgisel Anatomi eğitimi seanslarımda çok daha başarılı ve etkin olmamı sağladı.

Sonsuz sevgi ve hürmetle selamlıyorum kendisini."

Seyyare Akdaş


"Bunlar nasıl muhteşem erdemler? Nasıl bu kadar şanslı olabildik? Sen nasıl güzel dans ediyorsun Theta'yla... Ben o salonda olduğum için nasıl bu kadar şanslı olabildim? Neyi sevgiyle değiştirmeyi hatırlamaktan güzel ne olabilir? Kelimelerin dünyayı kurtarıyor bundan güzel nasıl olabilir?" "Evet evet evet"Nergis Bingöl

"Sevgili Şafak'ı uzun yıllardır tanırım, nerede sağlıkla ilgili bir ürün, bir enerji, bir öğreti... Şafak oradadır.Bu kadar şeye nasıl yetişir bilemem, o anlatırken benim başım döner :) Bir eğitim alınacaksa ondan daha güvenilir, özverili, içten ve samimi başka bir adres bulunamaz. İyi ki bu dünyadan yolun geçiyor iyi ki yollarımız kesişti özel insan. Umarım birlikte daha güzel işler yaparız."

Evren Kızılöz


"Şafak Hocam engin bilgileriniz ve rehberliğiniz sayesinde bana kattığınız bilgilere ve tüm güzelliklere çok teşekkür ederim. Bütün bilgilerinizi bizlere koşulsuzca sunmanız sonrasında da her zaman destek olmanız ne yazsam az kalır. İyi ki sizi tanıdım ve öğrenciniz oldum. İyi ki sizden ayrıca astroloji doğum haritamı da yorumlattım sizin sayenizde kendi gücümün farkına vardım. Varlığınıza ve katkınıza sonsuz şükran."

Öznur Albayrak


"İlişki seminerlerine devam ederken, Sen ve Yakın Çevren eğitimi için sevgili eğitmenim Şafak Burçak Alkanlı'ya çok teşekkür ederim. Eğitimlerde aktif olarak çeviriye gitmesi, sürekli kendini geliştirmesi ve kesinlikle paylaşımcı bir eğitmen olmasıyla tanıdığıma çok mutlu olduğum bir eğitmen oldu."

Duygu Birdal


"Sevgili Şafak hocam, sizden eğitim almak benim niyetine girdiğim bir şeydi. Sonra birden sizin gönlünüzün genişliği ile oluverdi. Geniş bilgi birikiminiz, sürekli öğrenme aşkınız sayesinde öğrencilerinize bambaşka dünyaların kapılarını açıyorsunuz. Bilginizi cömertçe paylaşarak öğrencilerinizi desteklediğiniz ve bana kendimi hep iyi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yollarımız açık olsun. "

Seçil Çelenk Vardar


"Şafak'çım senden hem astroloji hem ThetaHealing® seansı hem de ThetaHealing® İleri ve Derin Kazı eğitimi aldım. ,hem seanslarında hem eğitimlerinde paylaşımlarının gönülden ve bol olduğunu biliyor. Herkese rahatlıkla öneriyorum. Odağının herkesin bilgilenmesi olması bu işe gönül verdiğini ve kalbinin yüceliğini gösteriyor. Işığının, sevginin ve başarının artmasını dilerim. Çok sevgiler. "

Çiğdem Felek


"Şafak Burçak Alkanlı'yı aylar öncesine kadar tanımıyordum. Fakat onun bir sosyal medya uzmanı arayışı ve benim bir iş arayışım sayesinde yollarımız kesişti. Beraber bir yolculuğa çıkmak için sözleşmişiz. Sonrasında beraber bir yola çıktık ve bu yol bana çok şey kattı. Hem eğitimler olsun hem bilgi olsun bir çok şey öğrendim. Şafak Burçak Alkanlı kesinlikle çok yönlü bir kadın ve her konuşmamızda yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki öğretiyorsunuz ve iyi ki her bildiğinizi bizimle paylaşıyorsunuz. Teşekkürler. "

Duygu Yüksel


"Burçak hanımdan bir eğitim aldığınızda bu asla tek bir konunun eğitimi gibi olmuyor; kendisi bilgilerini cömertçe saçan biri olduğundan not defterinizin ThetaHealing®, astroloji, taşlar, önemli yazarlar, ruhsal varlıklar, yoga, tuzlar, adını bile duymadığınız ekstratlar, ilginç hikayelerle desteklenmiş bilgiler ve daha fazlası ile doldurmaya hazır olun. Bana izin verdiği ses kayıtlarını arada dinleyip o eğitim atmosferini tekrar yaşamayı seviyorum. Bilgi konusundaki cömertliği Facebook hesabındaki paylaşımlarından anlaşılır zaten."

G.Y.


"Ben astroloji danışmanlığı ve ThetaHealing® eğitimi aldım. Bildiği her şeyi karşıdakine koşulsuz aktarmaya çalışan yüce gönüllü ruhlardan olduğuna bizzat şahidim. Bilgi donanımını ve insan sevgisini söylememe gerek bile yok. Umarım bir gün yollarımız yine kesişir."

Sibel Uçar Kahraman


"Şafak Burçak Alkanlı, her şeyden önce iyi bir arkadaş, şahane bir anne, girişimci bir ruh, avangart bir kadın, öngörülü bir astrolog ve benim ThetaHealing® Eğitmenim. Onunla nasıl bir yol alırsanız alın, hayatınıza mutlaka bir değişim getirecektir. Bilgisini, ilgisini ve sevgisini cömertçe insanlara sunduğunu, her an yanınızda ve destekçiniz olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır. Burçak ile tanışmak için ThetaHealing® eğitimlerine katılmanız büyük bir şans olur. Hayatınızı nasıl güzelleştirdiğine inanamayacaksınız. Yıldızlar hep parlar. Seni sevgiyle izliyor olacağım."

Türkan Coşkun


“Şafak Burçak hanım, 2 sene önce Antalya'da tatil amaçlı 3 gün seans aldım. Misafirim oldunuz. Ben ailevi nedenlerden dolayı eğitime ara verdim. 1 aydır Vianna Stibal'ın kitaplarını not ederek, uygulayarak çalışıyorum kendi kendime. Bir gün görüşmek isterim telefonle. Çok sağolun iyi ki tanıştım sizinle Burçak hanım.”

Kezban Karakaya


“Sevgili Şafak ile İsviçre'deki ThetaHealing® eğitmenliğinde tanıştım. Aslında İsiçre'ye gitmeden önce de yazışmalarımız başlamıştı. Şafak bizim tercümanımızdı. Ve müthiş bir şekilde yorulmadan günlerce Vianna'nın tüm sözlerini dikkatlice ve net bir şekilde bizlere aktardı. Ben kendi adıma çok çok şanslı olduğumu hissettim, çünkü sevgili Şafak tercümanlığı dışında çok bilgili ve bildiği her şeyi de seve seve bizlere aktarıyordu. Ve Şafak benim kolum kanadımdı. Animal eğitiminin ardından çok daha yoğun çalışmalar yapıyorum ve senden Hayvanlar ile ilgilenen ThetaHealer'lara bahsediyorum.”

Ayça Kudretoğlu


“Burçak arkadaş, kendini bilgiye adamış, bildiklerini paylaşan çok özel bir insan. Astroloji ve ThetaHealing® konusunda Nirvana olmuş. Kendisini kutluyorum."

Esin Karaer


“Gerçekten astrolojiyi çok iyi yorumladınız. Daha önce aldığım danışmanlıktan çok farklıydı. Çok güzel bilgiler aktardınız. Işık oldu benim için. Çok teşekkür ederim.”

İlkay Karaburun


“Hocam sağolun. Sizden hem seans hem seminer hem de harita yorumu aldım. Yaşadığım açılımlar harikaydı. Çevreme de faydam dokundu. Emeklerinize çok teşekkür ederim. Sağolun varolun.”

Özlem Ceylan


“10 yıl önce başladığım ThetaHealer seviyemi artık bir üst seviyeye taşımanın zamanı gelmişti. 8 gün süren eğitimlerle eğitmen olma hakkı kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Eğitmenimiz Şafak Burçak Alkanlı'ya ve sınıf arkadaşlarıma katkıları için, aileme sonsuz sabırları için sonsuz teşekkürler.”

Devrim Kasimi


"Kendi adıma yurt dışı bir kez çevirmenlik hizmeti aldım ve bu kişi Şafak Burçak Alkanlı idi. Ve çok memnun kalmıştım."

Bahriye İncirmen


"Şafak Burçak Alkanlı çevirilerini güzel yapıyor. Çünkü sadece İngilizce bilmek yetmiyor."

Yeşim Kuzu


"Böyle güzel insanlarla tanıştığıma mı sevineyim yoksa kendimde yaşadığım yüzlerce dönüşüme mi bilemedim. Kısacık iki kelimesi kaldı bende... Dönüşümüme katkı sağlayan, bana aile hissettiren..."

Nergis Bingöl


"İsviçre'deki ThetaHealing® eğitimlerimiz süresince bizlere yardım ve desteğini esirgemeyen, gerçekten koşulsuz olarak bizlere yardımcı olmaya çalışan ve tüm bilgilerini bizlerle paylaşan sevgili Şafak Burçak Alkanlı her şey icin teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki yollarımız birleşti."

Dilek Öztulu


"ThetaHealing® tekniğini ilk olarak Şafak Hocadan duydum ve kendisinden bir dizi eğitimler aldım. Şafak Hocamız hem çok yeterli hatta çok fazla bilgiye sahip, hem işini gönülden ve çok severek yapan, çok değerli bir arkadaşım.  
Başarılarının devamını diliyorum."

Aysun Sezgin


"Sevgili Burçak, 2005'ten beri tanıdığım, farklılığının bilinciyle çok sevdiğim, sevgi yürekli "ThetaHealing Bilim Sertifikalı Master Uygulamacı ve Eğitmeni, Yaşam Koçu, Astrolog." genç bir öğreticidir. Burçak "eğitmen-öğretmen" tükenmişliğini hiç yaşamayan ilk tanıdığım günlen beri bitmez tükenmez enerjisiyle kendini bir öğrenci gibi görüp öğrenme istemiyle farklı konularda eğitimler alan, paylaşan, sürekli kendini yenileyen kişiliğine hayran olup saygı duyduğum öğretmendir. Bana göre "Burçak pozitif duygu ve düşünceleriyle, olumsuz zihinleri farkındalıkla dönüştüren, kalbinden, aklından geçenleri olduğu gibi yansıtan, içinde kötülük hiç barınmayan, cömert ruhlu ve paylaşımcı genç bir bilgedir. 2005 Yoga Eğitmenliği Sertifika Kursundan sınıf arkadaşım. İçten, sıcak, herkesi sevgiyle kucaklayan sevgili Burçak Hindistan gezisindeki canım rehberim, çevirmenimdir. Her yıl farklı zamanlarda bir araya geldiğimizde mutlaka yeni bir bilgiler öğrendiğim, kalbimde büyüttüğüm, bilgi pınarından içmemi sağlayan manevi kızımdır O.... İyi ki yaşamımdasın sevgili Burçak.... Seni seviyorum."

Gülseren Alçı


"Bu sene İspanya'daki ThetaHealing® eğitimine gitmek için programımı yapmıştım, Şafak hanımın İspanya'da çevirmeyeceğini öğrendiğimde , Dubai'ye, onun çevireceği sınıfa katılma kararı aldım. Gerek konuya hakimiyeti gerek hızı konusunda eğitimi daha verimli hale getirmesinden dolayı çok iyi karar vermiş olduğumun farkındayım. Çok teşekkür ederim emekleri, sabrı ve iyiliği için."

Ç. A.

"Merhaba, Şafak Burçak Alkanlı hoca çok sıcak, samimi, bilgilerini en iyi şekilde aktarmak için tüm yollardan öğretiyor ve bunu severek yapıyor. Kendisinden ThetaHealing® eğitimi aldım, çok teşekkürler, sevgiler."
Funda Erman

 

"Sizden eğitim alabilmek, sizi tanımak gerçekten şans benim için. Samimi anlatımınız, sohbetiniz ve haritamla ilgili verdiğiniz detaylar benim için ışık oldu. İyi ki varsınız."

Serpil Karacan

 

"2018 Temmuz ayında Şafak Burçak Alkanlı hocamdan ThetaHealing®️'in 4 eğitimini (Basic, Advence, Deeg deeper, animal) aldım. Ve yaşamımda, şifacılık mesleğimde bana katkısını her geçen gün daha iyi deneyimliyorum.Teşekkür ederim."

Yıldız Çetinkaya (Antalya Sess Kişisel Gelişim Merkezi Sahibi)

 

"ThetaHealing®️ eğitimi aldım. Herkese tavsiye ederim bana çok faydalı oldu. Tekrar çok teşekkür ederim."

Filiz Aral

"Şafak Hoca sezgileri son derece açık biri olduğundan ders sırasında yaptığı seanslarla uzun süredir bende varlığını sürdüren inançları farkedip hepsini dönüştürmeye yardımcı oldu. Derinlerde yatan  kök inanç kalıplarımı keşfedip iptal etmemi ve onların yerine, en yüksek ve en yüce halimi yaşamama hizmet edecek yeni inanç kalıpları yerleştirerek, daha önce kendim olmaktan hiç bu kadar rahat hissetmeme izin vermediğim kadar kendim olmaktan rahat hissetmemi sağladı. İyi ki Sezgisel Anatomi eğitimini kendisinden aldım.Kendisinden eğitim alanlarında hayatları hayal etmedikleri kadar iyileşecektir."

Öznur Albayrak

 

"Şafak hocadan Sezgisel Anatomi Semineri aldım. Hem şifalandık hem bilgilendik. Çok teşekkür ederim hocam."

Mehmet Ali Demir

 

"Şafak Burçak  Alkanlı'nın verdiği Dünya İlişkileri Seminerine katıldım. Samimiyetle, elinden gelenin en iyisini yaparak, bizlere harika bilgiler vererek bizi aydınlattı. Ayrıca Burçak hanımın ve ThetaHealing®️ sayesinde harika insanlarla tanıştım. Herkese tavsiye ederim. Katılan herkesin emeğine, yüreğine sağlık. Teşekkürler Şafak Burçak Alkanlı."

Fikret Şebnem Yılmazer

 

"Sezgisel Anatomi Seminerini Şafak hocadan aldım. Ders sırasında kendimdeki bilinçaltı kodlarını farketmem ve meydana gelen açılımlar gerçekten çok güzeldi. Tahminimin üzerinde guzel bir seminer oldu. Teşekkür ederim hocam."

Özlem C.

 

"ThetaHealing®️ Sezgisel Anatomi Seminerini çok yakın bir zamanda aldım. Bana bir çok faydası olduğunu düşünüyorum. Hayatımda değişen bir takım şeyler oldu ve bana katkısı büyük. Çok teşekkür ederim."

Duygu Yüksel

 

"Merhabalar arkadaşlar. Ben Ramazan Kuşyemi. Şafak hocam hissettiği gibi yaşamayı çok seven bir kişi. Şafak hocam hak konusunda gördüğüm en hassas kişilerden. Kişilerin hakkını vermek konusunda hassas. İnce düşünceli. Şafak hocam görebileceğiniz en samimi ve özel insanlardan. Bana katkıları çok oldu. Kendimi ifade etme ve çoğu konuda hep destekledi. Herşey için teşekkürler hocam."

Ramazan Kuşyemi

"Hayırlı olsun. Bana destekleriniz için çok teşekkür ederim. Bol kazancınız, takdir ve sevgi olsun. Yaptıklarınız görünür olsun."

Ünseli Şen Örki

 

''Şafakcım, muhteşem dersti. Zamanlama da ayrı bir konu. DNA gününde DNA çalışmaları, dolunay eşliğinde... Harikaydı tek kelimeyle."

Tetyana Çelebi

 

''Evet evet evet, ben çok olumluyum.''

Coronavirus Covid-19 Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısına katılan Emine Hnm.dan gelen referans

 

"Öncelikle çok teşekkür ederim.Sizinle tekrar yollarımızın kesiştiğine çok mutlu oldum. Bana güzel bir enerji verdiniz. Hem bilgeliğinizi hem mütevaziliğinizi gerçekten çok sevdim. Kendimi sizinle çok güvende hissettim. Zihnim açılmış gibi hissediyorum. Tekrar çok teşekkür ederim."

İsimsiz

"Şafak Hocam, dürüst olmak gerekirse pırlanta gibi bir kalbiniz var, benim üstümde de emeğiniz var. Teşekkür ederim varlığınız için."

Ayşe Deniz Örcün

"Burçak Hanım alanında son derece deneyimli, anlaşması son derece kolay olan ve sizin gereksinimlerinizi en derinine kadar inip anlayan ve bu konuda size derinlemesine destek olan bir ThetaHealing® eğitmeni. Burçak Hanım ile yaptığımız seansların etkilerini hayatımda gördükten sonra kendisinden eğitim almak istedim. Eğitimi çok değerli bilgilerle ve pratiklerle tamamlayıp bitirdikten sonra kendime de uygulamaya başladım. Bence Burçak Hanım’ın bir diğer en önemli özelliklerinden biri ise size sürekli destek olması. Kendi yolunuzu bulana kadar buyuk bir sabır ve mütevazilikle size destek olacağından emin olabilirsiniz! Bence eşsiz bilgi ve deneyiminin yanı sıra mükemmel karakterde olan çok değerli bir üstad! Seans ve egitim almanızı son derece tavsiye ederim."

Ebru Bulut

 

"Siz nasıl güzel bir ruhsunuz. Bir gün bu eğitimi almam nasip olursa, eğitmenim kesinlikle siz olmalısınız." "Evet evet evet"

Oya Çavuşoğlu

"Şafak Burçak Alkanlı hanımdan 2012'den bu yana doğum haritası yorumlaması, ThetaHealing gibi uzmanlık alanlarından danışma almaktayım, bir çok kereler kendisinin nokta atışı yapan, yorumlarının yanı sıra, projeksiyonları ile muhteşem bir yol gösterici olmuştur. Kendisine bu kadim yolda başarılar dilerim, Burçak hanım muhteşemsiniz, yolunuz ışık olsun, yolumuzu aydınlatmaya devam edin, başarılarınızın devamını dilerim."

İsimsiz

 

"Sevgili Burçak Hanım, sizden Astrolojik Danışmanlık aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Hem Batı, hem Vedik, hem de Çin astrolojisine hakim olmanız, farklı açılardan profesyonelce haritamı yorumlamanız kendim hakkında çok şey öğrenmemi sağladı. Doğum saatimi hesaplamanız da beni çok mutlu etti. Ayrıca Astro kartografime bakmanız da benim için büyük jest oldu. Daha önce de Danışmanlık almama rağmen bu denli özenli ve donanımlı bir kişiyle karşılaşmamıştım. Sizi tanıdığım için çok çok mutluyum. Emeğinize, ilminize sağlık. Tekrar görüşmek üzere. Sevgiler"

Türkan Coşkun

 

"Astrologlar seçme insanlardır ve her astrolog saygıdeğerdir. Ancak Şafak hocanın yeri ayrıdır. Şöyle ki; Şafak hocam danışmanlık istediğiniz konuyu sadece batı astrolojisi penceresinden değil, Çin ve Hint astrolojisi perspektifinden de değerlendirir ve size klasik astroloji yorumlarının ötesinde farklı bilgiler ve girdiler de sağlar. Tüm bunların ötesinde danışmanlık esnasında sergilediği performans ve içtenlik sizi ayrıca derinden etkiler. Öyle ki seans bittiğinde hayranlıkla ayrılırsınız."

Ercüment K.

 

"Yorumlara ve almış olduğu eğitimlere bakıp danışmayı seçmiştim. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. İşinde uzman ve danışanıyla ilgili bir astrolog."

Derya K.

 

"Umduğumun ötesinde yorumlar kattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum."

Mustafa A.

 

"Tek bir konuda değil merak ettiğim her konuda destek olan, çok samimi, güler yüzlü ve güven verici her konuda destek olabilecek kadar deneyime sahip birisi. Çok teşekkür ederim, aldığım en güzel deneyimlerden biri."

Elif M.

 

"Şafak Hanım Merhaba, öncelikle sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Aldığım danışmanlıktan çok mutlu oldum. Konusunda uzman biri olarak çok yardımcı oldunuz. Sıcak bir insan olarak enerjinizde güç verdi o da ayrı bir mutluluk oldu benim için, verdiğiniz tavsiyeleriniz ve uğraşlarınızda için de ayrıca çok teşekkür ederim. İşinizi son derece titiz bir şekilde yapıyorsunuz. Sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

Ferah Demir
 

"Şafak hanım çok güzel, detaylı ve akışkan bir dille anlattı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Mutlaka astroloji haritanıza baktırmalısınız."

Ebru Bölek

"Hayatımın en yararlı ve en enteresan saatini yaşadım resmen. Kendimle ilgili bilmediğim çok şey keşfettim ve yenilenmiş hissediyorum. Şafak hanım resmen sizin kendinize neden ket vurduğunuzu ortaya çıkarıp bujnu düzeltmenizi sağlıyor. İlk seansım çok iyiydi, diğer seanslarımı heyecanla bekliyorum."

Asya Efe

"Astroloji verilerini de yorumlayarak yaptığı ThetaHealing seansından çok memnun kaldım. Şafak Hanım'ın ilgili, güler yüzlü bir yaklaşımı var öneririm."

Gülçin T.

"Şafak Hanım, çok ilgili ve konusunda çok deneyimli. Teşekkür ederim."

Murat T.

"Şafak hanım, inanılmaz özverili bir çalışma yaptı. Çok akıcı bir dille inanılmaz bilgi birikimini paylaştı. Hem astroloji hem Theta konusunda bilgisine başvurabilirsiniz."

İsimsiz

"Çok samimi ve güler yüzlü. Detaylı bilgi paylaşıyor. Başka konularda da eğitimleri mevcut olduğunu görüşmenizde anlıyorsunuz. Astroloji analizi çok da uzun sürüyor."

Oktay K.

"Yoluma ışık olduğunuz için, verdiğiniz tüm eğitimler ve emekleriniz için çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız."

Buse Al

"Çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitimdi. Hocam inanılmaz vericisiniz. En kısa zamanda astroloji eğitimine de niyet ediyorum. Emeğinize sağlık."

Feride A.

"Her şey için çok teşekkür ederim hocam. Her zamanki gibi yine çok cömert, çok içten ve çok samimiydiniz. Ağzınıza, dilinize, boğazınıza, yüreğinize, kalbinize sağlık, amin amin amin. Muhteşemdi muhteşemsiniz, harikaydı harikasınız, sizi seviyorum, alçak gönüllüğünüzdeki dengeye hayranım."

Tuba Adıbelli

Referanslarınızı Eklememizi İsterseniz Buraya Yazabilirsiniz.
Bizi DeğerlendirinÇok kötüPek iyi değilİyiÇok iyiHarikaBizi Değerlendirin

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz